Close

Pletivo, ploty a oplocení

Čtyřhranné pletivo

Čtyřhranné pletivo z pozinkovaného nebo poplastovaného drátu dodávámé v plných i kompaktních rolích. Pletivo je všeobecně optimálním řešením pro oplocení jakéhokoliv objektu.

Chovatelské pletivo

Chovatelské pletivo, tvořené šestihrannými oky, se vyznačuje všestranným použitím. Využití nachází především v zemědělství.

Svařované sítě

Svařované poplastované sítě s jádrem z pozinkovaného drátu dodáváme standardně v zelené barvě. Vodorovné a svíslé dráty jsou na rozdíl od pletiva v každém bodě krížení svařeny. Bodové sváry zaručují vysokou pevnost a odolnost sítě vůči rozpletení.

Svařované panely 3D

Kompletní systém vysoce kvalitního bezúdržbového oplocení, vyvinut pro profesionální a nízkonákladové instalace s dlouholetou životností.

Svařované panely 2D

Plochá varianta systému svařovaných panelů s profesionálním designem a dlouholetou životností.

Mobilní oplocení

Pevné mobilní panely jsou vhodné pro ohrazení stavenišť, vytyčení průmyslových ploch a míst, kde se konají veřejné akce.

Okrasné tvárnice

Dělící, opěrné, protihlukové, okrasné zdi, výstavba oplocení, nosné stěny a příčky, podezdívky

Falešné bednění

Výstavbu svislých nosných i nenosných konstrukcí zdiva, základů, opěrných zdí. Lze použít na zpevnění svahu jako svahové tvárnice pro osázení zelení.

Hospodárné a lesnické pletivo

Pletivo pro mnohastranné využití v zemědělství, chovatelství a zahradnictví. Lesnické uzlové pletivo se standartně používá pro oplocení ovocných sadů a lesních školek. Snadno se instaluje na dřevěné kůly a spolehlivě kopíruje i svažitý terén.

Svařované ohradové pletivo

Svařované ohradové pletivo mnohoúčelové pletivo Benita je vhodné zejména pro zemědělství a lesnictví. Slouží k oplocení pastvin a výběhů s dobytkem a jako zábrana pro lesní zvěř.

Dekorační pletivo DEKOLUX

Splétané ozdobné pletivo Dekolux se lehce instaluje kolem jakéhokoliv tvaru květinového a užitkového záhonu nebo skalky.